Shake proteinowy kakao i wanilia, 62% białka z amino kwasami, z erytrytolem, bezglutenowy BIO 500 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wegański shake proteinowy o smaku kakao i wanilii, zawierający 62% białka roślinnego z aminokwasami. Bezglutenowy, słodzony naturalnym erytrytolem. Doskonały jako odżywczy napój po treningu lub zdrowa alternatywa dla deseru.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu.
Składniki
białko grochu* (36%), białko ryżu* (36%), kakao w proszku* (14,8%), słodzik: erytrytol* (13%), proszek waniliowy bourbon* (0,2%). *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Możliwe alergeny
UWAGA: Może zawierać śladowe ilości nasion sezamu. orzeszków ziemnych i innych orzechów. Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający.
Informacje o produkcie
Marka: DRAGON SUPERFOODS
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,58 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1681 kJ / 398 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 6.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3.6 g |
| Węglowodany | 22 g |
| Cukry | 1 g |
| Błonnik | 2.2 g |
| Białko | 62 g |
| Sól | 0.87 g |