Opis szczegółowy
Słodki, kremowy i kuszący. Wprost doskonały dodatek do mlecznej kawy na zimno i na gorąco, ale też do rozgrzewającej herbaty. Jest to jeden ze smaków, który świetnie nadaje się do aromatyzowania wszelkich deserów, od panna cotty po creme caramel. Jeśli chcesz przygotować prosty i wyśmienity deser, dodaj Syrop Gourmet Caramello do kremowych lodów śmietankowych - to sprawdzona włoska klasyka.
Parametry produktu
| Pojemność | 560 ml |
| Typ produktu | Syrop |
| Smak | Karmelowy |
| Składniki | Cukier, woda, cukier karmelizowany (1%), aromaty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-02-05 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gourmet foods sp. z o.o. ulica i numer: wybrzeże gdyńskie 6a kod pocztowy i miasto: 01-531 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Słodki, kremowy i kuszący. wprost doskonały dodatek do mlecznej kawy na zimno i na gorąco, ale też do rozgrzewającej herbaty. jest to jeden ze smaków, który świetnie nadaje się do aromatyzowania wszelkich deserów, od panna cotty po creme caramel. jeśli chcesz przygotować prosty i wyśmienity deser, dodaj syrop gourmet caramello do kremowych lodów śmietankowych - to sprawdzona włoska klasyka. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 48 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Dozowanie: do espresso dodaj 5 ml syropu, do cappuccino lub kawy z mlekiem dodaj 10 ml syropu, do kawowego szejka dodaj 20 ml syropu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 344 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1464 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 86 g |
| Zawartość węglowodanów | 86 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |