Opis szczegółowy
Syrop Fabbri Amarena (czarna wiśnia) to jeden z flagowych produktów marki Fabbri. Wytwarzany ze starannie wyselekcjonowanych owoców wiśni, na podstawie receptury niezmiennej od kilku pokoleń. Niezwykle wszechstronny w kuchni, o niepowtarzalnym smaku. Idealny do przygotowania wyjątkowych drinków, lodów na patyku i koktajli mlecznych. Stanowi wyjątkowy składnik słodyczy i deserów na każdą okazję. Doskonały także jako dodatek do herbaty i kawy.
Produkt bez glutenu.
Parametry produktu
| Pojemność | 560 ml |
| Typ produktu | Syrop |
| Smak | wiśniowy |
| Składniki | Cukier, woda, sok wiśniowy (13%), kwas: kwas cytrynowy, koncentrat z warzyw (marchew) i czarnej porzeczki, aromaty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-02-05 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gourmet foods sp. z o.o. ulica i numer: wybrzeże gdyńskie 6a kod pocztowy i miasto: 01-531 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Syrop waniliowy – klasyczna słodycz w nowoczesnym wydaniu! wzbogać swoją kawę (zarówno tę na zimno, jak i tę na gorąco) o delikatny, waniliowy akcent. to również doskonały dodatek do herbaty, lodów, deserów i wypieków, nadający im subtelnej słodyczy i wyjątkowego aromatu. idealny sposób, by dodać nuty elegancji każdemu napojowi czy słodkości. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 48 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wstrząsnąć przed użyciem. dozowanie: 1 część syropu + 6 części wody. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 339 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1441 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 83 g |
| Zawartość węglowodanów | 83 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |