Syrop ananasowy Mathieu Teisseire 700 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 700 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Ananasowy |
| Składniki | Ananasowy sok z koncentratu (30%), syrop glukozowo-frukozowy, woda, cukier, kwas: kwas cytrynowy, aromaty, barwnik: E161B, stabilizator: E445. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,35 kg |
| Producent: | unibev sp. z o.o. ulica i numer: bonifraterska 17 kod pocztowy i miasto: 00-203 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, zacienionym miejscu, z dala od źródła ciepła. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Dodaj 1 część syropu do 7 części napoju lub więcej do preferowanego smaku. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 324 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1379 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 77 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E161b Luteina, E445 Estry glicerolu i żywicy roślinnej |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Produkt może zawierać śladowe ilości soli i białka. |