Suempol Pan Łosoś wędzony plastrowany 50 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Łosoś, sól |
|---|---|
| Gatunek ryby | Łosoś norweski |
| Skóra | Bez skóry |
| Filetowanie | Nie dotyczy |
| Sposób przetworzenia | Wędzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 50 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Salmo salar |
| Sposób wędzenia | na zimno |
| Stopień rozdrobnienia | n/d |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Producent: | Suempol Sp. z o.o.Ulica i numer: Białostocka 69AKod pocztowy i miasto: 17-100 Bielsk Podlaski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 10 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 200 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 100 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 835 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 418 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,75 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |