Pasta z dorsza z Chilli 140 g
dodaj do przechowalni
Opis
Pasta z dorsza z Chilli. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.
<
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
SKŁAD>> dorsz bałtycki* rozdrobniony 46%, olej rzepakowy 15%, kasza jaglana 14%, cebula smażona 13%, koncentrat pomidorowy 8%, woda, so´l, papryka słodka, Chili pieprz cayenne, substancja słodząca: ksylitol, pieprz. (*dorsz bałtycki (Gadus morhua callarias) złowiony w Morzu Bałtyckim (obszar połowu FAO 27 III D), metoda połowu: włok denny lub sieci stawne )
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 892/213 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 9.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.5 g |
| Węglowodany | 20 g |
| Cukry | 4.1 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 1.2 g |