Pasta z dorsza z suszonymi pomidorami 140 g
dodaj do przechowalni
Opis
Pasta z dorsza z suszonymi pomidorami. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.
<
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
SKŁAD>>dorsz bałtycki* rozdrobniony 47%, olej rzepakowy 16%, kasza jaglana 14%, cebula smażona 12%, koncentrat pomidorowy 7%, so´l, papryka słodka, suszone pomidory, substancja słodząca: ksylitol, pieprz. (*dorsz bałtycki (Gadus morhua callarias) złowiony w Morzu Bałtyckim (obszar połowu FAO 27 III D), metoda połowu: włok denny lub sieci stawne)
Alergeny
RYBY
Możliwe alergeny
RYBY
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 892/213 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 9.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.5 g |
| Węglowodany | 20 g |
| Cukry | 4.1 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 1.2 g |