Pasta z dorsza z czarnuszką 140 g
dodaj do przechowalni
Opis
Pasta z dorsza z czarnuszką. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.
<
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
SKŁAD>>dorsz bałtycki* rozdrobniony 47%, olej rzepakowy 16%, kasza jaglana 15%, cebula smażona 14%, koncentrat pomidorowy, so´l, papryka słodka, czarnuszka, substancja słodząca: ksylitol, pieprz. (*dorsz bałtycki (Gadus morhua callarias) złowiony w Morzu Bałtyckim (obszar połowu FAO 27 III D), metoda połowu: włok denny lub sieci stawne)
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1004/204 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.9 g |
| Węglowodany | 23 g |
| Cukry | 3.4 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 1.2 g |