Sok z marchwi tloczony 100% BIO 300 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczny sok marchewkowy 100% – naturalnie tłoczony, bez dodatku cukru i konserwantów. Powstaje z wyselekcjonowanych, ekologicznych marchwi, dzięki czemu zachwyca pełnym smakiem i bogactwem składników odżywczych. Idealny na co dzień jako zdrowe orzeźwienie lub element zbilansowanej diety.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. po otwarciu przechowywac w lodówce w temp 4C. spożyć do 14 dni
Składniki
Sok z ekologicznej marchwii 100%
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 143 kJ/ 34 kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 7.9 g |
| Cukry | 7.2 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0.2 g |