Sok 100% pomidorowy Hortex 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 1000 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Warzywny |
| Smak | Pomidorowe, Pomidorowy |
| Składniki | Sok pomidorowy 100% z soku zagęszczonego, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Producent: | HORTEX Sp. z o.o.Ulica i numer: MSZCZONOWSKA 2Kod pocztowy i miasto: 02-337 WARSZAWA PL |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | potas |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciagu 2 dni |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed otwarciem wstrząsnąć. Rozwarstwienie produktu jest i nie stanowi wady. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 17 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 73 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,7 g |
Witaminy
| Potas | 240 mg/100ml |
|---|---|
| Potas (%RWS) | 12 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |