So Food Zupa grochowa z kiełbasą i boczkiem 450g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Nasza zupa grochowa to prawdziwy powrót do domowych smaków. Jest gęsta, aromatyczna i pełna grochu, z dodatkiem kiełbasy i boczku.
Syci, odżywia i daje energię na cały dzień.
Zamknięta w praktycznym opakowaniu, jest gotowa do podgrzania w kilka minut, co czyni ją idealnym rozwiązaniem na szybki i pełnowartościowy obiad lub kolację.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Patelnia, Garnek |
|---|---|
| Zawartość netto | 450 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Skład woda, groch 8%, ziemniaki, kiełbasa wieprzowo – wołowa wędzona 4% (mięso wieprzowe, mięso wołowe, woda, sól, przyprawy, izolat białka sojowego, skrobia ziemniaczana, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, substancja konserwująca: azotyn sodu), seler, boczek wieprzowy wędzony 2,7% (mięso wieprzowe, woda, sól, przyprawy, białko sojowe, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, glukoza, substancja konserwująca: azotyn sodu), marchew, mąka pszenna, mąka grochowa, skrobia modyfikowana, sól, cebula, przyprawy, warzywa suszone (marchew, pietruszka), aromaty (zawierają mleko), ekstrakt drożdżowy, olej rzepakowy, koncentrat suszonej cebuli, suszony koncentrat cytryny, aromat dymu wędzarniczego, przeciwutleniacz – izoaskorbinian sodu. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: stoczek natura sp. z o.o. ulica i numer: dwernickiego 5 kod pocztowy i miasto: 21-450 stoczek łukowski pl |
| Krótki opis marketingowy | Nasza zupa grochowa to prawdziwy powrót do domowych smaków |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | W kuchence mikrofalowej (800 w): zawartość opakowania przełóż do naczynia żaroodpornego i podgrzewaj przez 2-3 minuty. na patelni, w garnku: przełóż zawartość opakowania do garnka i podgrzewaj 4-5 minuty od czasu do czasu mieszając. |
| Sposób obróbki produktu | Kuchenka mikrofalowa, Gotowanie na wolnym ogniu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 67 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 280 kJ |
| Wielkość porcji | 450 g |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 6,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Skrobia zmodyfikowana |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Zupa grochowa z kiełbasą i boczkiem marki so food to prawdziwy powrót do domowych smaków. jest gęsta, aromatyczna i pełna grochu, z dodatkiem kiełbasy i boczku. syci, odżywia i daje energię na cały dzień. wystarczy podgrzać i obiad gotowy. |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|