Śniadaniowe chrupki owsiane pełnoziarniste z truskawkami, winogronami i jabłkiem powyżej po 12 miesiącu BIO 125 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Kolorowe, chrupiące płatki śniadaniowe z owocami. Lekka i pożywna propozycja dla dzieci. Wykonane z pełnoziarnistego owsa z upraw ekologicznych.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zużyj zawartość w ciągu 4 tygodni po otwarciu torebki.
Składniki
mąka kukurydziana** 47,6 %, mąka OWSIANA pełnoziarnista** 27,9 %, koncentrat z soku jabłkowego** 10,2 %, mąka PSZENNA** 9,8 %, sproszkowany burak** 2,5 %, koncentrat soku z truskawek** 2 %, witamina B1. ** składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
PRODUKT ZAWIERA GLUTEN.
Możliwe alergeny
MOŻE ZAWIERAĆ ŚLADOWE ILOŚCI MLEKA I PRODUKTÓW MLECZNYCH. MOŻE ZAWIERAĆ ŚLADOWE ILOŚCI ORZECHÓW I POCHODNYCH ORZECHÓW (MIGDAŁY. ORZECHY LASKOWE. ORZECHY WŁOSKIE. ORZECHY NERKOWCA ITP.). MOŻE ZAWIERAĆ ŚLADOWE ILOŚCI SOI I POCHODNYCH SOI.
Informacje o produkcie
Marka: FRUCHTBAR
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0,13 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1426 kJ / 341 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 69 g |
| Cukry | 6.6 g |
| Błonnik | 4.9 g |
| Białko | 8 g |
| Sól | 0.07 g |