Śniadaniowe chrupki owsiane pełnoziarniste kakaowe po 12 miesiącu BIO 125 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pyszne chrupki z pełnoziarnistego owsa z dodatkiem kakao. Idealne na mleko lub przekąskę w ciągu dnia. Naturalne, bez dodatku cukru.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zużyj zawartość w ciągu 4 tygodni po otwarciu torebki.
Składniki
mąka kukurydziana* 44 %, mąka OWSIANA
pełnoziarnista* 28 %, koncentrat soku jabłkowego* 4 %, mąka PSZENNA* 8 %, kakao w proszku* 5 %, witamina B1. ** składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
PRODUKT ZAWIERA GLUTEN.
Możliwe alergeny
MOŻE ZAWIERAĆ MLEKO I PRODUKTY MLECZNE WŁĄCZNIE Z LAKTOZĄ. SOJĘ I POCHODNE SOI.
Informacje o produkcie
Marka: FRUCHTBAR
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0,13 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1391 kJ / 329 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.8 g |
| Węglowodany | 61 g |
| Cukry | 4.2 g |
| Błonnik | 7.2 g |
| Białko | 9.4 g |
| Sól | 0.41 g |