Akira zupa instant ramen bowl chicken fire 242g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Pikantna eksplozja smaku
Dla fanów ostrych wrażeń – bowl chicken fire to japoński ramen z ognistym sosem i makaronem w stylu ramen, który zachwyca głębią smaku i idealnie rozgrzewa. Świetnie sprawdzi się jako szybki posiłek po pracy, gorący lunch lub kolacja na ostro. To połączenie intensywnego, bulionu, warzyw, ostrych przypraw i sprężystego makaronu, które przenosi prosto do Tokio! Danie zawiera 20 g białka, dzięki czemu jest sycące i bardzo wartościowe. W dodatku przygotujesz je dosłownie w 3 minuty!
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 242 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Składniki | Wstępnie obgotowany, sterylizowany makaron ramen 82 % (woda, mąka pszenna, gluten pszenny, sól, regulator kwasowości: e 270; stabilizator: e 401), płynna przyprawa o smaku bulionu z kurczaka 17 % (woda, sos sojowy (woda, soja, pszenica, sól), cukier, całkowicie rafinowany olej sojowy, sól, sfermentowana pasta z mąki pszennej (woda, mąka pszenna, sól), sos chili 0,3% (syrop maltozowy, mąka pszenna, woda, proszek chili 7,5 %, sól, czosnek, cebula, wzmacniacz smaku: e 621), substancja zagęszczająca: e 1442, koncentrat pomidorowy, proszek chili 0,15 %, mieszanka smakowa (czosnek, sól, drożdże w proszku, aromat, substancja zagęszczająca: e 415, emulgator: e 433), barwniki: e 160c, e 150a, cebula, regulator kwasowości: e 330, czosnek, pieprz czarny, mieszanka przypraw curry 0,1 % (kurkuma, kolendra, czosnek, kmin rzymski, imbir, sól, chili 5,5 %, cukier, anyż gwiaździsty, nasiona kminu rzymskiego), kurkuma w proszku, substancja zagęszczająca: e 415, substancja konserwująca: e 202, wzmacniacz smaku: e 621), suszone warzywa (marchew, szalotka). może zawierać: skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, mięczaki. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 200 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 207 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 875 kJ |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość błonnika | 1,3 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,2 g |
| Cukry | 6,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 40 g |