Opis szczegółowy
Roślinna harmonia smaku w azjatyckim stylu
Wegetariańska odsłona japońskiego klasyka – miso ramen w wersji warzywnej to delikatna, a jednocześnie bogata w umami propozycja dla tych, którzy szukają czegoś lekkiego, a jednocześnie sycącego. Bulion z pasty miso, cebuli i czosnku połączony z wodorostami i suszonymi warzywami oraz sprężysty makaron daje efekt głębokiego, zbalansowanego smaku. Dzięki 20 g białka w porcji danie nie tylko zaspokaja głód, ale i dostarcza wartościowego budulca. Gotowe w zaledwie 3 minuty – idealne na szybki lunch w pracy czy spokojny, wieczorny posiłek.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
| Zawartość netto | 242 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Składniki | Wstępnie obgotowany, sterylizowany makaron ramen 82 % (woda, mąka pszenna, gluten pszenny, sól, regulator kwasowości: e 270; stabilizator: e 401), płynna przyprawa o smaku zupy miso 17 % (woda, sos miso 5,1 % (soja, woda, sól), cukier, sos sojowy (woda, soja, pszenica, sól), sól, cebula w proszku, czosnek w proszku, ekstrakt drożdżowy, wodorosty (undaria pinnatifida), barwnik: e 150a; regulator kwasowości: e 330; wzmacniacze smaku: e 635, e 363; substancja zagęszczająca: e 415; suszone warzywa (marchew, szalotka). może zawierać: skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu i mięczaki |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 200 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 161 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 682 kJ |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość błonnika | 1,8 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,9 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 31 g |