Smakowita pasta z ziaren fasoli z czerwoną papryką 180 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Fasola biała- 50% (fasola biała ziarna -42%, woda, sól), olej rzepakowy, seler marynowany (seler, woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), czerwona papryka - 10%, woda, cebula, żurawina suszona słodzona (żurawina suszona, cukier, olej słonecznikowy), nasiona słonecznika, suszona papryka czerwona -1%, sól, czosnek, koncentrat pomidorowy, cukier, pieprz czarny, papryka słodka -0,2%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, papryka ostra -0,15%, papryka wędzona -0,05% |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Producent: | Bunge Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Niepodległości 42Kod pocztowy i miasto: 88-150 Kruszwica PL |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 260 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 197 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 820 kJ |
| Wielkość porcji | 180 g |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |