Mix sałat family unia europejska 200 g fit&easy
dodaj do przechowalni
0
Opis
Parametry
| Rodzaj pakowania produktu | Paczkowane |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | S.LODOWA, E.FRISEE, CYKORIA RADICCHIO, MARCHEW POMARAŃCZOWA |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Producent: | Green Factory Sp. z o.o.Ulica i numer: Zdunowo 48Kod pocztowy i miasto: 09-142 Załuski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | do sałatek warzywnych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 14 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 60 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,8 g |