Słodzik Viva Sweet Kruger 1200 tabletek
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Słodzik |
|---|---|
| Stopień rozdrobnienia | Pastylki |
| Zawartość netto | 72 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | substancja słodząca - cyklaminian sodu, regulator kwasowości - wodorowęglan sodu i kwas winowy, substancja słodząca - sacharynian sodu, laktoza |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Producent: | Kruger Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Podstoczysko 42Kod pocztowy i miasto: 07-300 Ostrów Mazowiecka PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 231 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 0,00 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 983 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1 kJ |
| Wielkość porcji | 0,06 g |
| Zawartość białek | 31 g |
| Zawartość soli | 39,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 26 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 0 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|