Erytrytol 250 g Zielony Listek
dodaj do przechowalni
Opis
Erytrytol jest występującym w przyrodzie sacharydem. Występuje w wielu owocach m.in. brzoskwiniach, winogronach, gruszkach, grzybach, winie i wodorostach. Wyglądem i smakiem przypomina cukier jednak jest jego zdrowszym, mniej słodkim zamiennikiem (60-80 %), bezpiecznym dla diabetyków – nie zawiera kalorii! Wpływa również pozytywnie na zdrowie jamy ustnej oraz sylwetkę. Stosuj jako dodatek do herbaty, kawy, potraw, wypieków i deserów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Składniki
erytrytol 100%
Produkt bez cukru: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 0 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 99 g |
| Cukry | 99 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |