Słodzik Ksylitol Sante 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Słodzik |
|---|---|
| Stopień rozdrobnienia | Kryształki drobne |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Finlandia |
| Składniki | ksylitol |
| Dla diabetyków | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Producent: | SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.)Ulica i numer: Jagiellońska 55AKod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 240 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1000 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 98,5 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 99,8 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |