Erytrytol Francuski 500g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu należy przechowywać w Szczelnie zamkniętym opakowaniu
Informacje o produkcie
Marka: VINET
Kraj pochodzenia: FRANCJA
Masa brutto: 0,525 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1000 kJ / 240 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 99.8 g |
| Cukry | 0.2 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0.01 g |