Słodka chwila kaszka manna z czekoladą 50 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Czekoladowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 50 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 29% kasza instant z pszenicy durum, cukier, 21% mleko w proszku, skrobia, 4% kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, 3,2% czekolada (miazga kakaowa, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu), 2,8% błonnik z cykorii, aromaty, sól. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. do kubka wlej 150 ml wrzącej wody (ok. 1/2 mniejszego kubka). 2. zawartość torebki wsyp do kubka. 3. całość wymieszaj łyżeczką i odstaw do zgęstnienia na 3 min. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 18 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 35 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 92 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 184 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 781 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 9,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 18 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 13 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |