Nestlé Musli Batonik zbożowy z mleczną czekoladą i bananami 35 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Śniadaniowe |
|---|---|
| Rodzaj | Musli |
| Rodzaj zbóż | Kukurydziane, Owsiane, Pszenne |
| Smak | Czekoladowy, Kakaowy, Karmelowy |
| Zawartość netto | 35 g |
| Składniki | Składniki: płatki owsiane pełnoziarniste (32,5%), syrop glukozowy, syrop cukru inwertowanego, pszenica pełnoziarnista (8,5%), czekolada mleczna (8%) [cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, emulgator (lecytyny sojowe), aromat waniliowy], substancja utrzymująca wilgoć (sorbitole), ekstrakt słodowy jęczmienny, tłuszcz kokosowy, suszone banany (4,5%), otręby owsiane, cukier, mąka pszenna (1,2%), miód, mąka kukurydziana (0,5%), mąka słodowa pszenna (0,4%), sól, aromaty , emulgator (lecytyny słonecznikowe), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), melasa. może zawierać orzeszki ziemne i orzechy. 1 opakowanie = 1 porcja % - odnosi się do zawartości składnika w całym produkcie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Australia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Producent: | CPP Torun PacificUlica i numer: Szosa Lubicka 38/58Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 395 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 138 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1664 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 582 kJ |
| Wielkość porcji | 35 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 0,29 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,5 g |
| Cukry | 21,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 68,3 g |
Inne informacje
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|