Kaszka manna waniliowa Słodka Chwila Dr. Oetker 47,5 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Waniliowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 47,5 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 32% kasza manna z pszenicy durum, 22% mleko w proszku, cukier, skrobia, 4,8% błonnik z cykorii, aromaty, sól, ekstrakt wanilii, barwnik (karoteny). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,24 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 35 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 88 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 173 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 372 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 732 kJ |
| Wielkość porcji | 197 g |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 8,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 18 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 13 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |