Pac.Baton fitness żur/tr.23,5 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj zbóż | Pszenne |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Kakaowy, Karmelowy |
| Zawartość netto | 23,5 g |
| Składniki | Składniki: pszenica pełnoziarnista (13,9%), płatki owsiane pełnoziarniste (13,7%), syrop glukozowy, cukier, ryż (10,2%), mąka pszenna pełnoziarnista (7,5%), syrop cukru inwertowanego, olej słonecznikowy, tłuszcz kokosowy, odtłuszczone mleko w proszku (4,2%), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), maltodekstryna, żurawiny suszone (2,5%), substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń), suszone truskawki w proszku (1,5%), truskawki liofilizowane (1%), mąka ryżowa (0,5%), ekstrakt jęczmienny, sól, mąka kukurydziana (0,4%), tłuszcz kakaowy, aromaty , emulgator (lecytyny słonecznikowe), melasa, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja wzbogacająca (składnik mineralny: żelazo), przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), barwnik (beta-karoten), substancje wzbogacające (witaminy: b3, b5, b2, b6, b9). może zawierać orzechy. 1 batonik = 1 porcja % - odnosi się do zawartości składnika w całym produkcie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Producent: | CPP Torun PacificUlica i numer: Szosa Lubicka 38/58Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 344 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zgodnie z terminem przydatności |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 395 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5 %RWS |
| Wielkość porcji | 23,5 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Cukry | 21,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 66,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
Witaminy
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 5,58 mg/100g |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 14,8 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 93 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,61 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 115 %RWS |
| Wapń | 1018 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 127 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 178 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 89 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,29 mg/100g |
| Żelazo | 10,2 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 73 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |