Ser kremowy topiony w bloczku z szynką Hochland 90 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Topiony |
| Smak | Z dodatkami |
| Składniki | Odtworzone mleko odtłuszczone, ser (30 %), szynka 3,5 % (mięso wieprzowe, woda, skrobia ziemniaczana, sól, aromaty, suszony sok z buraka, suszony sok z owoców aceroli), masło, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, sole emulgujące: e450, e452, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, węglany sodu, sól, aromat, sól wędzona. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Producent: | hochland ulica i numer: ul. okrężna 2 kod pocztowy i miasto: 65-530 kaźmierz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 840 op. zb. (DU) |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 176 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 731 kJ |
| Wielkość porcji | 90 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 5,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,9 g |
Witaminy
| Wapń | 302 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 38 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera fosforany | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E450 Difosforany, E452 Polifosforany |
| Zawiera aromaty | Tak |