Opis szczegółowy
Oryginalny ser cheddar irlandzki RED w formie plastrów. Idealny do burgera.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Cheddar |
| Forma | W plastrach |
| Smak | |
| Składniki | Mleko krowie pasteryzowane, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, bakterie fermantacji mlekowej, barwnik:beta karoten |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Zawartość netto | 800 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurial polska sp.z.o.o. ulica i numer: kuklińskiego 17 kod pocztowy i miasto: 30-720 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 20 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 390 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1630 kJ |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |