Opis szczegółowy
Nasz Ser Cheddar wiórki 1kg Ankly zapewnia wyrazisty, pikantny smak, doskonałą topliwość i krycie. Ten rodzaj sera gwarantuje równomierne rozprowadzenie i jednolity, złocistobrązowy finisz. Starty ser Cheddar doda Twoim potrawom wyrazistego smaku. Idealny do burgerów, zapiekanek i gratinów, pizzy kanapek oraz tostów.
Format: 4 mm
Waga: 1 kg
Doskonałe krycie
Szybko się topi i brązowieje
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Cheddar |
| Forma | Tarty |
| Smak | naturalny |
| Składniki | Mleko krowie pasteryzowane 95,63 % ie, skrobia ziemniaczana 2 % dk sól 1,862 % nl, dk, gb, kultury starterowe 0,49 % nl, dk, fr, de, ie, us barwnik 0,015 % dk, karoteny (e160a) 0,015 % dk podpuszczka mikrobiologiczna 0,003 % dk, fr |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery kwasowe) (zaw. tłuszczu 30%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia, Unia Europejska |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: datix tomasz krajanowski ulica i numer: gen. ignacego prądzyńskiego 4/2/20a kod pocztowy i miasto: 07-410 ostrołęka pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 60 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 388 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1611 kJ |
| Zawartość białek | 24,5 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31,4 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 1,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |