Opis szczegółowy
Przygotowaliśmy dla Ciebie pyszne paluszki rybne - bez barwników, aromatów, wzmacniaczy smaku i innych dodatków do żywności. Za to pełne smaku i najlepszych składników.
Parametry produktu
| Składniki | Filet z mintaja 57%, płatki kukurydziane 24% (ziarna kukurydzy), woda, olej słonecznikowy, mąka pszenna, sól. |
| Gatunek ryby | Mintaj |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 360 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Północno-wschodnia część Oceanu Spokojnego |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | Nie dotyczy |
| Część ryby | Filet |
| Ilość pojedynczych porcji w opakowaniu jednostkowym | 12 |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Theragra chalcogramma |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2027-07-22 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frosta ulica i numer: witebska 63 kod pocztowy i miasto: 85-778 bydgoszcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Piekarnik: piekarnik rozgrzej do temperatury 220 ℃. zamrożone paluszki ułóż na blasze (możesz użyć papieru do pieczenia). piecz przez około 15 minut (z włączonym termoobiegiem 13 minut). patelnia: na patelni rozgrzej olej. zamrożone paluszki smaż na średnim ogniu przez 6-8 minut, od czasu do czasu przewracając. air fryer: zamrożone paluszki ułóż na kratce, piecz w temperaturze 200℃ przez 12 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 211 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 885 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,62 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 21 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |