MIX kawy zbożowej i rozpuszczalnej MK Cafe Balance 180g X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Mieszanka kawy zbożowej i rozpuszczalnej, delikatna w smaku, dobrze komponuje się z mlekiem
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 180 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mieszanka kawy zbożowej [ jęczmień, żyto 70%] i kawy rozpuszczalnej [30%]. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,66 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: strauss cafe ulica i numer: poznańska 50 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 100 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 323 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1365 kJ |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 8,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |