Lambertz Mieszanka ciastek i pierników "Fantasy Collection" 600g X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Lambertz Mieszanka ciastek i pierników "Fantasy Collection"
Parametry produktu
| Typ | Ciasto czekoladowe |
|---|---|
| Smak | czekoladowy |
| Zawartość netto | 600 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), syrop glukozowo – fruktozowy, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, brązowy cukier, białko jaja, migdały, miód, mleko w proszku pełne, słodka serwatka w proszku (z mleka), przecier jabłkowy miazga, skrobia pszenna, mleko w proszku odtłuszczone, jądra pestek moreli, cukier kandyzowany, syrop cukru inwertowanego, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, węglany potasu, difosforany; dekstroza, tłuszcz mleczny, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, orzechy laskowe, laktoza (z mleka), przyprawy, cynamon, wiórki kokosowe, naturalny aromat (zawiera mleko), sól oleje roślinne (rzepakowy, słonecznikowy), jaja w proszku pełne, syrop glukozowy, emulgatory: lecytyny (z soi), mono- i iglicerydy kwasów tłuszczowych; skórka pomarańczowa, skórka cytrynowa, białko jaja w proszku, kwasy: kwas cytrynowy; regulator kwasowości: cytryniany sodu, cytryniany potasu; substancja utrzymująca wilgotność: sorbitol, inwertaza; substancje żelujące: pektyny; ryż preparowany, ekstrakt jabłkowy, pasta figowa, syrop cukru skarmelizowanego, skrobia ziemniaczana, białko mleka, skrobia modyfikowana, przecier morelowy, ekstrakt słodu jęczmiennego, żółtka jaja w proszku, barwnik: karoteny; substancja zagęszczająca: guma arabska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lambertz polonia sp z o.o. ulica i numer: katowicka 170 kod pocztowy i miasto: 41-705 ruda śląska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 474 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1990 kJ |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość błonnika | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,55 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 32 g |
| Zawartość węglowodanów | 68 g |