Opis szczegółowy
Fior di Latte Mozzarella
Poznaj kwintesencję włoskiej świeżości – nasza mozzarella „Fior di Latte” łączy tradycję z nowoczesną precyzją. Wytwarzana wyłącznie z dobrej jakości mleka krowiego, z dodatkiem soli, podpuszczki mikrobiologicznej i kultur bakterii mlekowych – prosto, czysto, bez zbędnych dodatków.
Każdy kawałek zachowuje wyjątkową elastyczność, doskonałe rozciąganie i równomierne topienie – co oznacza, że nawet w intensywnym piecu zachowa smak, strukturę i świetną wydajność.
latticiniparma.it
Dzięki wyselekcjonowanemu procesowi i kontroli jakości, nasza mozzarella:
nie oddziela tłuszczu podczas pieczenia,
umożliwia szybkie porcjowanie i minimalizuje odpady,
pozwala uzyskać pełnię smaku przy mniejszej ilości (nawet do ~30 % mniej sera potrzebnego do tego samego efektu).
Idealna nie tylko na pizzę – sprawdzi się w daniach głównych, zapiekankach czy kreatywnych przepisach, w których kluczowa jest świeżość i autentyczny smak.
Wybierz Fior di Latte Mozzarellę – wybierz nie kompromis, ale perfekcję.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Mozzarella |
| Smak | Klasyczny (classic), naturalny, Naturalny (original) |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, fermentacja mlekowa |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: datix tomasz krajanowski ulica i numer: gen. ignacego prądzyńskiego 4/2/20a kod pocztowy i miasto: 07-410 ostrołęka pl |
| Krótki opis marketingowy | Fior di latte – prawdziwy smak włoskiej świeżości. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 301 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1252 kJ |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 1,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |