Scholler lody waniliowe 5 l
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Doskonałe lody waniliowe z dodatkiem śmietanki.
Parametry produktu
| Typ | Mleczne |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | Mleko odtłuszczone (odtworzone), woda, cukier, syrop glukozowy, tłuszcz kokosowy, smietanka (5%) (z mleka), serwatka w proszku (z mleka), aromaty waniliowe stabilizatory (e412, e410), emulgator(e471), mielone ekstrahowane laski wanilii, barwnik (e160a), sól. może zawierać: orzeszki ziemne, orzechy, jaja, soję i zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2,75 kg |
| Pojemność | 5000 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 198 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 829 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 19,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 24,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|