Scholler Lody Kaktus 5 l
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody cytrynowe i lody wodne truskawkowe z kawałkami zielonej polewy tłuszczowej
Parametry produktu
| Typ | Klasyczne |
|---|---|
| Smak | Cytrynowy, Truskawkowy |
| Dodatki | Z polewą owocową |
| Składniki | Woda, mleko odtłuszczone odtworzone, cukier, puree truskawkowe (9,0%), tłuszcz kokosowy, syrop glukozowy, sok cytrynowy (3,5%) z zagęszczonego soku cytrynowego, serwatka w proszku (z mleka), sok truskawkowy (2,1%) z zagęszczonego soku truskawkowego, stabilizatory (e 422, e 410, e 412, e 407a), koncentraty (marchwi, soku z czerwonych buraków), kwas (e 330), emulgatory (e471, e 322), barwniki (e 162, e 160a, e 141), odtłuszczone mleko w proszku, laktoza, aromaty, hydrolizowane białko roślinne, pełne mleko w proszku. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 3,19 kg |
| Pojemność | 5000 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produkt głęboko mrożony, nie zamrażać powtórnie. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 186 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 782 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,8 g |
| Cukry | 23,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 28,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E422 Glicerol, E410 Mączka chleba świętojańskiego, guma karobowa, E412 Guma guar, E407a Przetworzone wodorosty morskie z g. Euchema, E330 Kwas cytrynowy, E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E322 Lecytyny, E162 Betanina (barwnik buraka ćwikłowego), E160a Karoteny, E141 Kompleksy miedzi z chlorofilem i jego pochodnymi |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator, Kwas, Emulgator, Barwnik |