Scholler Lody Czekoladowe 5 l
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Prawdziwie czekoladowe lody z dodatkiem śmietanki i wiórków czekoladowych.
Parametry produktu
| Typ | Mleczne |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Składniki | Woda, mleko odtłuszczone odtworzone, cukier, syrop glukozowy, tłuszcz kokosowy, kakao w proszku (5,0%) o obniżonej zawartości tłuszczu, wiórki czekoladowe (5,0%) (cukier, miazga kakaowa, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soją)), smietanka (4,8%) (z mleka), serwatka w proszku (z mleka), czekolada couverture (1,0%) (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soją), aromat), emulgator (e471), stabilizatory (e410, e412, aromaty. może zawierać: orzeszki ziemne, orzechy, jaja i zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2,82 kg |
| Pojemność | 5000 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,98 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 216 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 902 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 2,7 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10,2 g |
| Cukry | 22,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|