Milka Lody 3,047 kg 5 l
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody waniliowe z kawałkami mlecznej czekolady i lody czekoladowe z sosem z mleczną czekoladą.
Parametry produktu
| Typ | Klasyczne |
|---|---|
| Smak | Waniliowy, Czekoladowy |
| Dodatki | Z czekoladą mleczną, Sos czekoladowy |
| Składniki | Mleko odtłuszczone odtworzone, czekolada mleczna (z mlekiem alpejskim) [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone z alp 1,1 %, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny z alp 0,4 %, emulgator: lecytyny (z soi), pasta z orzechów laskowych, aromat], cukier, syrop glukozowy, tłuszcz kokosowy, glukoza, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,8%), stabilizatory (mączka chleba świętojańskiego, guma guar, pektyny), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), aromat waniliowy, koncentrat marchwi, mielone ekstrahowane laski wanilii, aromat. może zawierać: orzeszki ziemne, inne orzechy, jaja i zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 3,05 kg |
| Pojemność | 5000 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 231 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 968 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 30 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |