Rozdrabniacz Severin KM 3867
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Rozdrabniacz kuchenny SEVERIN KM 3867 powstał z myślą o szybkim rozdrabnianiu żywności. Można używać go zarówno do warzyw i owoców, jak i suchych produktów. Pojemność pojemnika roboczego wynosi 1 litr. Pojemnik jest wykonany z grubego szkła, co pozwala na jego wielofunkcyjne wykorzystanie- może służyć jako pojemnik rozdrabniacza, oraz jako pojemnik do przechowywania żywności w lodówce. Łatwo jest go również umyć w zmywarce do naczyń. Dodatkowym walorem jest również to, że pojemnik jest wolny od bisfenolu A.
Rozdrabniacz SEVERIN KM 3867 ma dwa poziomy mocy do grubego i drobnego rozdrabniania.
W skład urządzenia wchodzi następujący zakres akcesoriów:
– nóż z 4 ostrzami na dwóch poziomach zapewnia bardzo równomierne rozdrobnienie produktu: idealny do siekania ziół, cebuli, mięsa, sera, migdałów/orzechów, kruszonego lodu i wielu innych produktów
- tarcza emulgująca do przygotowania kremów, bitej śmietany, piany z białek, musów itp.
- pierścień antypoślizgowy do pojemnika roboczego
Rozdrabniacz ma wbudowany mechanizm zabezpieczający: urządzenie można uruchomić tylko w stanie całkowicie zmontowanym.
Urządzenie ma formę poręczną i kompaktową, dzięki czemu nie zajmuje dużej ilości miejsca w kuchni.
Parametry produktu
| Moc | 400 W |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna, Plastik |
| Kolor | Czarny, Stalowy |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Czy produkt posiada instrukcje? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 12 szt. |
| Power Source | MAINS ELECTRICITY |
| Type of Material | METAL |
| Corded/Cordless | CORDED |
| Attachments | CHOPPER |
| If With Rotating Blade | YES |
| Handheld/Stand Alone | STAND-ALONE |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Waga jednostkowa brutto | 2,6 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,69 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: severin polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. powstania styczniowego 2/2 kod pocztowy i miasto: 81-519 gdynia pl |
| Krótki opis marketingowy | Kuchenny rozdrabniacz severin km 3867 jest przeznaczony do szybkiego rozdrabniania dowolnych produktów spożywczych. dzięki niemu zaoszczędzimy czas na przygotowanie wielu posiłków i przekąsek. kuchenny rozdrabniacz km 3867 ma jest niezwykle prosty w obsłudze i łatwy do czyszczenia. |
| Rodzaj produktu | Rozdrabniacz |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Funkcje urządzenia | Tryb pracy ciągłej |
| Liczba prędkości | 2 |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie, Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |