Ekspres przelewowy Philips HD7459/20 srebrno-czarny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Rozkoszuj się smakiem i aromatem świeżo zaparzonej kawy dzięki temu niezawodnemu ekspresowi firmy Philips. Tłoczek aroma twister zapewnia optymalny smak każdej filiżanki, a dzięki zegarowi możesz budzić się przy zapachu świeżej kawy. Po upływie 30 minut od zaparzenia kawy ekspres wyłącza się automatycznie, zapewniając oszczędzanie energii i bezpieczeństwo. Jest to zgodne z rozporządzeniem UE dotyczącym wszystkich ekspresów do kawy na terenie UE. Funkcja drip stop umożliwia nalanie kawy do filiżanki przed zakończeniem pełnego cyklu parzenia. Wyjątkowa dysza zamontowana w dzbanku równomiernie miesza spływającą kawę, aby zapewnić jej optymalny, jednolity aromat od pierwszej do ostatniej filiżanki. Dzbanek i uchwyt filtra można łatwo umyć w zmywarce. Dzięki zegarowi możesz budzić się przy zapachu świeżej kawy. Przygotuj ekspres i ustaw czas, a dzbanek świeżej kawy zostanie zaparzony o wybranej porze. Wskaźnik poziomu wody umożliwia łatwe i precyzyjne napełnienie zbiornika wody. Ten ekspres do kawy może zaparzyć od 2 do 10 (dużych) / 15 (małych) filiżanek kawy, maksymalnie 1,2 litra. Jednocześnie ma małe wymiary, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca w kuchni.
Parametry produktu
| Rodzaj ekspresu | Przelewowy |
|---|---|
| Rodzaj filtra | Stały |
| Rodzaj kawy | Mielona |
| Moc | 1000 W |
| Funkcje | Automatyczne wyłączanie |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność dzbanka | 1,2 l (dm³) |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Typ Ekspresu | Kombinowany |
| System mleczny | Brak opcji mlecznej |
| Rodzaj młynka | Brak Młynka |
| Przygotowanie napojów | Duża czarna kawa |
| Maksymalna wysokość szklanki | nie dotyczy |
| Pojemność pojemnika na kawę | nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,94 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1,26 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hama polska sp. z o.o. ulica i numer: robakowo, ul. poznańska 5 kod pocztowy i miasto: 62-023 gądki pl |
| Wymiary (SxWxG) | 21 x 32 x 24 cm |
| Zabezpieczenia | Blokada kapania |
| Cechy urządzenia | Dzbanek na wodę, Wskaźnik poziomu wody |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |