Kawiarka Eldom KA50
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
To urządzenie o prostej konstrukcji, na którą składają się: obrotowa podstawa, zbiornik na wodę, lejek z sitkiem na zmieloną kawę oraz przeźroczysty dzbanek z odchylną pokrywą. Proces parzenia kawy rozpoczyna się tu od podgrzania wody, która zamienia się w parę wodną, a następnie pod ciśnieniem przedostaje się do dzbanka, przechodząc przez umieszczoną w sitku kawę. Przygotowany w ten sposób napar jest mocny i aromatyczny, a pojemność naszej kawiarki pozwala na zaparzenie aż 6 filiżanek pysznej kawy!
Parametry produktu
| Rodzaj ekspresu | Ciśnieniowy |
|---|---|
| Rodzaj filtra | Stały |
| Rodzaj kawy | Mielona |
| Moc | 480 W |
| Ciśnienie | 1 bar |
| Funkcje | Automatyczne wyłączanie |
| W zestawie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność pojemnika na wodę | 0,4 l (dm³) |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Typ Ekspresu | Mokka |
| System mleczny | Brak opcji mlecznej |
| Rodzaj młynka | Brak Młynka |
| Przygotowanie napojów | Espresso Lungo, Espresso |
| Maksymalna wysokość szklanki | 6 cm |
| Pojemność pojemnika na kawę | 20 g |
| Pojemność pojemnika na odpady | 1 szt. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eldom sp. z o.o. ulica i numer: chromika 5a kod pocztowy i miasto: 40-238 katowice pl |
| Wymiary (SxWxG) | 18 x 20 x 14 cm |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Pojemnik na filtr |
| Krótki opis marketingowy | Doskonałe espresso w kilka minut |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |