Czajnik BOSCH TWK3P420
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ciesz się wyjątkowym designem, ponadczasowy wygląd urządzenia. Wskaźnik liczby filiżanek, pozwala zaoszczędzić energię i czas, przygotuj dokładnie tyle wody ile potrzebujesz. Wyprofilowany wylot wody, łatwe nalewanie i brak przypadkowego rozlania wody. Pokrywa czajnika otwierana za przyciśnięciem przycisku
Wyraźna podziałka wody, pomaga przygotować odpowiednią ilość wody. Potrójne zabezpieczenie: Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, zabezpieczenie przed przegrzaniem i włączeniem pustego czajnika, automatyczne wyłączenie po zdjęciu z bazy.
Parametry produktu
| Pojemność | 1,7 l (dm³) |
|---|---|
| Moc | 2400 W |
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna |
| Filtr | Tak |
| Rodzaj filtra | Antywapniowy, Stalowy, Wyjmowany, Zmywalny |
| Kolor | Stalowy |
| Grzałka | Ukryta |
| Długość przewodu | 75 cm |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bsh sprzęt gospodarstwa domowego sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 183 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie bez wody, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed włączeniem bez wody |
| Cechy urządzenia | Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, Miejsce na schowanie przewodu, Miejsce na nawinięcie przewodu, Nienagrzewające się uchwyty, Obrotowa podstawa, Podświetlany wyłącznik, Wskaźnik poziomu wody |
| Zasilanie | 220 - 240 V |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |