Opis szczegółowy
Chrupiące kakersy z kwaśną śmietanką, delikatną cebulką, aromatyczną pietruszką oraz szczyptą soli.
Parametry produktu
| Typ | Krakersy |
| Smak | Cebulowe, Śmietanowy |
| Zawartość netto | 72 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Składniki | Mąka pszenna, olej rzepakowy, syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt słodu jęczmiennego, mieszanka o smaku śmietany i cebuli 2,5 % (maltodekstyna, cukier, syrop glukozowy, aromaty, cebula w proszku 7,5 %, pietruszka suszona, siekana, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy; kwasy: kwas mlekowy, mleczan wapnia, kwas cytrynowy; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, śmietana (z mleka) w proszku 1 %, barwniki: kurkumina, ekstrakt z papryki), sól, substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu; aromat rozmarynu, emulgator: lecytyny sojowe, środek do przetwarzania mąki: pirosiarczyn sodu, ekstrakt drożdżowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab vilniaus pergale ulica i numer: graiciuno 26 kod pocztowy i miasto: 02241 vilnius lt |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 481 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2019 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 2,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 9,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |