Baton RAW PROTEIN BIO kokos- kakao BEZGL. BIO 50 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczny, bezGLUTENowy baton na bazie daktyla z kokosem ikakao. Dodaje nie tylko energii, ale również jest źródłem witamin, minerałów i błonnika
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
daktyle 50%, kokos 23%, białko ryżowe, kakao 6%. Zawiera występujące cukru. Może zawierać śladowe ilości łupin orzechów, orzeszki ziemne, nasion, sezamu, mleka i soi.
Możliwe alergeny
MLEKO,ORZECHY,SOJA
Informacje o produkcie
Marka: BOMBUS
Kraj pochodzenia: Czechy
Masa brutto: 0,055 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 441 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Węglowodany | 39 g |
| Cukry | 35 g |
| Błonnik | 8.7 g |
| Białko | 20 g |
| Sól | 0.05 g |