Pate de tofu z żurawiną 75 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Paté de Tofu to prawdziwa rewolucja. Bogate, sycące i pełne wyrazistego smaku, któremu trudno się oprzeć. Kawałki żurawiny wprowadzają świeży, lekko kwaśny akcent, który świetnie równoważy głęboki, wytrawny smak.To odważna przyjemność, która daje prawdziwą satysfakcję – żadnej zbędnej chemii, tylko czysta roślinna energia. Najlepsze jest to, że jest zapakowane w wytrzymałe opakowanie ALU, więc nie wymaga przechowywania w lodówce. Zabierz je wszędzie – na lunch w pracy, w podróży czy na pikniku. Proste, pyszne i idealne do zabrania ze sobą!
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
tofu 24 % (nasiona SOI, woda), woda, olej rzepakowy, okara (woda, nasiona SOI), cebula, sos SOJOWY (woda, nasiona SOI, PSZENICA, sól), żurawina 3 %, skrobia, cukier trzcinowy, drożdże, błonnik grochowy, ryż, nasiona SOI, sól, ekstrakt drożdżowy, mąka PSZENNA, przyprawy, olej słonecznikowy, zioła.
Alergeny
PSZENICA,SOJA
Możliwe alergeny
GORCZYCA,SEZAM
Informacje o produkcie
Marka: LUNTER
Kraj pochodzenia: Słowacja
Masa brutto: 0,08 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1048 kJ/ 253 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.3 g |
| Węglowodany | 7.9 g |
| Cukry | 4.8 g |
| Błonnik | 3.3 g |
| Białko | 6.5 g |
| Sól | 1.3 g |