Sałatka warzywna z groszkiem Lisner 140 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | 20% ziemniaki gotowane, 18% marchew gotowana, olej rzepakowy, 9% groszek konserwowy, 8,4% seler gotowany, 8% jaja gotowane, 4% por, 3% ogórek konserwowy, cukier, sól, mielona gorczyca, ocet spirytusowy, przyprawy, natka pietruszki, żółtko jaja, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości (kwas mlekowy), substancje konserwujące (benzoesan sodu, sorbinian potasu). |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Wegetariańskie | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 140 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Producent: | lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 304 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 28 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 209 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 864 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,5 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E1422 Acetylowany adypinian diskrobiowy, E270 Kwas mlekowy, E202 Sorbinian potasu, E211 Benzoesan sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Skrobia zmodyfikowana, Regulator kwasowości, Substancja konserwująca |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 62,4 % |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | D |