Herbata Biała herbata z brzoskwinią 250 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Delikatna i subtelna – taka jest biała herbata z brzoskwinią. To wyjątkowe połączenie naparu z białej herbaty liściastej i soków, głównie z brzoskwini. Niepowtarzalny, świeży smak zawdzięcza kompozycji wszystkich składników. Bez dodatku cukru i słodzików – wszystko, co w niej znajdziesz, pochodzi z natury. Wygodna, szklana butelka to ekologiczny wybór i gwarancja zachowania pełni smaku. Przejrzysty skład bez chemii sprawia, że możesz sięgać po ten napój z pełnym zaufaniem. Doskonała do picia prosto z butelki – zarówno w domu, jak i w biegu. Chwila przyjemności, którą możesz mieć zawsze pod ręką. Orzeźwienie w stylu premium!
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chlodnym miejscu.
Składniki
Napar z białej herbaty (woda, owoce białej morwy, inulina, biała herbata liściasta 1%, liofilizowany owoc brzoskwini, nagietek kwiat, aromat), sok jabłkowy NFC 11%, sok brzoskwiniowy przecierowy 10%, kwas askorbinowy.
Informacje o produkcie
Marka: POLSKA RÓŻA
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,5 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 130/31 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 7.5 g |
| Cukry | 4.5 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |