Herbata Yerba mate z limonką 250 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
zastrzyk energii z południowoamerykańskim charakterem – oto yerba mate z limonką. Napój łączy orzeźwiający napar z yerba mate z wyrazistym sokiem z limonki i jabłka NFC, tworząc pobudzający smak bez użycia kofeiny syntetycznej. Wzbogacony o skórkę pomarańczy i trawę cytrynową, zachwyca świeżością i lekko egzotycznym aromatem. Idealny na start dnia lub jako zdrowa alternatywa dla kawy. Bez cukru, bez słodzików, bez kompromisów – tylko składniki w szklanej butelce. Inulina i owoce białej morwy wspierają trawienie i nadają łagodnej nuty. Gotowy do picia od razu – kiedy potrzebujesz chwili pobudzenia w czystej, roślinnej formie. Doskonały dla aktywnych, dynamicznych i świadomych. Polska Róża daje Ci energię z natury.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Składniki
Napar z yerba mate (woda, owoce białej morwy, inulina, yerba mate zielona 0,5%, suszona skórka pomarańczy, aromat , aromat, trawa cytrynowa), sok jabłkowy NFC 17%, sok NFC z limonki 3,2%.
Informacje o produkcie
Marka: POLSKA RÓŻA
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,5 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 115/27 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 6.7 g |
| Cukry | 4.9 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |