Opis szczegółowy
Red Bull Tropical Edition to Red Bull Energy Drink o smaku owoców tropikalnych. Dodaje skrzydeł w momentach, kiedy tego
naprawdę potrzebujesz. Idealny podczas prowadzenia samochodu, w trakcie wykładów i sesji egzaminacyjnych, w pracy,
podczas uprawiania sportu, grania w gry wideo, w trakcie zabawy zarówno w dzień jak i w nocy. Jeśli tęsknisz za smakiem
owoców tropikalnych, Red Bull Tropical Edition jest dla Ciebie.
Ceniony na całym świecie przez wybitnych sportowców, studentów i ludzi najbardziej wymagających profesji, doceniany także
w długich trasach.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 250 ml |
| Smak | Owoce tropikalne |
| Działanie | Energetyzujące, Pobudzające |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Składniki | Woda, sacharoza, glukoza, kwas [(kwas cytrynowy), dwutlenek węgla, tauryna (0,4%), regulator kwasowości (cytrynian sodu), kofeina(0,03%), witaminy (niacyna, kwas pantotenowy, b6, 812] aromaty, barwniki (karmel, beto apo 8-karotenal (c30), ryboflawiny). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bardzo niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Nie zawiera tłuszczów nasyconych | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: red bull sp. z o.o. ulica i numer: aleja wyścigowa 8 a kod pocztowy i miasto: 02-681 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 46,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 198,0 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 33,0 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 8,0 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 50,0 %RWS |
| Witamina B12 | 2,0 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 2,0 mg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawartość kofeiny | 32 mg/100ml |