Red Bull Zero 250 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Red Bull Energy Drink - jest szczególnie wskazany w okresach wzmożonego
wysiłku fizycznego i psychicznego. Korzystne efekty butelki napoju: zwiększa
wydajność organizmu, zwiększa zdolność koncentracji i szybkość reakcji,
poprawia czujność, poprawia samopoczucie, przyspiesza metabolizm.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 250 ml |
| Działanie | Energetyzujące, Pobudzające, Witaminizujące |
| Składniki | Woda, kwas (kwas cytrynowy), dwutlenek węgla, tauryna (0,4%), regulatory kwasowości (węglany sodu, węglany magnezu), substancje słodzące (acesulfam k, sukraloza, glikozydy stewiolowe), kofeina (0,03%), witaminy (niacyna, kwas pantotenowy, b6, b12), aromaty, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), wzmacniaczsmaku (taumatyna), barwniki (karmel, ryboflawiny). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: red bull sp.z.o.o. ulica i numer: racławicka 99 kod pocztowy i miasto: 02-634 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 8 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina B12 | 2 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 2 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 143 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Tak |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawartość kofeiny | 32 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Tak |