Danie instant o smaku ostrego kurczaka carbonara | 130g | SamYang (promocja)
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Danie instant o smaku ostrego kurczaka carbonara 130g
Parametry produktu
| Rodzaj | Chińska |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Kurczak |
| Składniki | Składniki: makaron (77,4%): mąka pszenna, olej palmowy, skrobia modyfikowana (ziemniak, tapioka), sól, emulgatory (e422, e322 (soja)), substancja zagęszczająca (e412), regulatory kwasowości (e330, e339, e500, e501), przeciwutleniacz (e306), aromat zielonej herbaty, barwnik (e101). sos (12,9%): woda, aromat o smaku kurczaka (pszenica, gluten, soja, seler), sos sojowy (woda, soja, pszenica), sól, fruktoza, wzmacniacz smaku (e635), czosnek, aromaty, regulator kwasowości (e270), substancja słodząca (e960)), cukier, przyprawa o smaku papryki habanero (zawiera substancję przeciwzbrylającą (e551), wzmacniacze smaku (e631, e627), barwnik (e160c) (soja)), olej sojowy, cebula, wzmacniacz smaku (e621), chili, olej z nasion czerwonej papryki, przyprawa o smaku papryczki chili (soja), czosnek, substancja zagęszczająca (e1420, ekstrakt z papryczki chili, barwnik (e160c), czarny pieprz w proszku, przyprawa curry (zawiera wzmacniacz smaku (e635)), regulator kwasowości (e270). zupa w proszku (9,7%): aromaty (soja), cukier, sól, substancja zagęszczająca (e1420), natka pietruszki, olej sojowy, czosnek w proszku (zawiera regulator kwasowości (e330)) papryka ((przyprawa)(zawiera regulator kwasowości (e341)). przygotowanie: do 600 ml wrzącej wody dodać makaron i gotować ok. 5 minut. następnie odcedzić, zostawiając 8 łyżek wody. dodać sos oraz zupę w proszku, dobrze wymieszać i gotowe! najlepiej spożyć przed: patrz przód opakowania. |
| Zawartość netto | 130 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Korea Południowa |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: beagley copperman sp. z o.o. ulica i numer: al. józefa grzecznarowskiego 2/801 kod pocztowy i miasto: 26-600 radom pl |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do 600ml wrzącej wody dodaj makaron i gotuj przez 5 minut. następnie odcedź makaron, pozostawiając 8 łyżek stołowych wody. dodaj saszetki z sosem oraz dodatkami. dla lepszego smaku smaż na patelni metodą stir-fry przez ok. 30 sekund. dokładnie wymieszaj i gotowe! |
| Sposób obróbki produktu | Gotowanie na wolnym ogniu, Mieszać |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 427 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1787 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |