Purena koncentrat kompotu owocowego truskawka-wiśnia 6x1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 4,8 l (dm³) |
| Smak | Truskawkowy, Wiśniowy |
| Działanie | Neutralne |
| Składniki | cukier, woda, puree truskawkowe (9%), zagęszczony sok jabłkowy (4%), zagęszczony sok truskawkowy (2,5%), zagęszczony sok z wiśniowy (1,5%), zagęszczony sok z aronii(0,7%), regulator kwasowości:kwas cytrynowy, aromat. Produkt pasteryzowany. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 6,3 kg |
| Producent: | Belfood sp. z o. o.Ulica i numer: Mielęckiego 10/3Kod pocztowy i miasto: 40-013 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie wystawiać na słońce |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed spożyciem odtworzyć wodą i dobrze wymieszać |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | proporcja odtwarzania 1:6 |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 40 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 170 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 9,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |